به منظور تکریم و الگوسازی از نخبگان، شخصیت­های علمی و افراد صاحب نام و هم­چنین ایجاد روحیه تلاش و خودباوری در میان همگان، مجمع خیران نخبه پرور استان فارس همه­ساله جوایزی را به ­نام افراد حقیقی و حقوقی خوش نام و دارای سابقه درخشان در زمینه های مختلف تعریف و اعلام می نماید. آنگاه متناسب با رشته های تخصصی، این جوایز به صاحبان استعداد برتری که دارای فعالیت های خاص و اثرگذار باشند، اعطاء می گردد.

در این راستا مجمع خیران نخبه پرور فارس اقدام به اعطای جایزه بورس تحصیلی مرحوم حاج محمد ممتحن در زمینه طراحی لباس و دوخت نموده است. طی این فراخوان، از متقاضیان دارای شرایط زیر دعوت به عمل می آید که در سامانه  www.shiraz-feca.ir تا تاریخ 20/8/99  ثبت نام و اقدام به بار گذاری مدارک و مستندات خود نمایند.

شرایط متقاضیان:

دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای و مرکز آموزش عالی در مقطع کاردانی و کارشناسی با سابقه تحصیلی نیمسال سوم به بالا در رشته طراحی، دوخت و سایر رشته های پوشاک (غیر از کیف و کفش) که دارای نمونه کار برجسته ای در زمینه طراحی و دوخت و یا به صورت ترکیبی بر پایه طراحی و دوخت با سایر هنرهای پوشاک هستند، که حداقل توسط یکی از اساتید دانشجویان مورد تأیید واقع شده باشد و یکی از دو شرط زیر را نیز دارا باشند.

-  دانشجویانی که معدل دروس تخصصی آن ها -/18به بالا باشند.

- دانشجویانی که جزء 10نفر برتر آزمون سراسری کشوری باشند.

تبصره 1: شرکت کنندگان می توانند به صورت فردی (با نمونه کار فردی) یا تیمی (با نمونه کار تیمی) ثبت نام نمایند (اولویت با افرادی است که به صورت تیمی شرکت می نمایند). در یک دوره، افردای که به صورت تیمی شرکت می کنند، دیگر نمی توانند به صورت فردی شرکت کنند.

تبصره 2: هر فرد یا گروه متقاضی می تواند حداکثر دو نمونه کار تأیید شده را جهت شرکت در جایزه معرفی کند.

تبصره 3: نمونه کارهایی که دارای قدرت کارآفرینی و ارائه در بازار باشند، دارای اواویت هستند.

متقاضیان این جایزه می توانند هنگام درج اطلاعات خود در سامانه، تصویر موارد نمونه کاری خود را در قسمت «سایر» بارگذاری نمایند.

توجه:

  • بعد از ثبت نام اولیه نام کاربری و رمز عبور شما به ایمیلی که اعلام نموده اید ارسال خواهد شد.
  • پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور وارد سامانه شده و نسبت به بارگذاری مدارک خواسته شده و مربوط اقدام نمایید.
  • تا زمان پایان بارگذاری کامل اطلاعات، به هیچ وجه دکمه "تایید نهایی و ارسال به داوران" را کلیلک نکنید. زیرا پس از آن امکان ویرایش اطلاعات را ندارید.
  • چنانچه مدارکی دارید که بعدا می خواهید بار گذاری کنید، از سامانه خارج شوید و دوباره که وارد سامانه شدید از دکمه ویرایش اطلاعات استفاده نمایید.
  • حتما پس از بار گذاری هر مدرک نسبت به بارگذاری صحیح آن اطمینان حاصل نمایید.
  • بعد از ارزیابی اولیه، به منتخبان جهت ارائه حضوری یا مجازی آثار خود به داوران، اطلاع رسانی خواهد شد.
  • حداقل مدارکی که بایستی بارگذاری کنید عبارتند از: مشخصات فردی، مدارک تحصیلی، لیست نمرات، نمونه کار، گواهی تاییدیه نمونه کار از یکی از اساتید خود و چنانچه از نفرات برتر آزمون ورودی بوده اید مدرک مربوطه را بار گذاری نمایید.
  • تمامی مدارک بایستی با کیفیت مناسب بارگذاری شود و مسئولیت بارگذاری نامناسب به عهده متقاضی می باشد.


ثبت نام

معرفی مرحوم استاد حاج محمد ممتحن به اختصار

زنده یاد استاد ممتحن (1302-1387) از دوزندگان پیشکسوت و پیشگام، پاک نهاد و مردم دار شیراز بود که از پنج سالگی به کار کردن پرداخت. تحت نظر مرحوم استاد اتحاد، دوزندگی را به کمال فرا گرفت و در سال 1338 مغازه دوزندگی خود را در خیابان لطفعلی خان زند برپا نمود. خصلت بزرگ او علاوه بر اخلاص و مشتری مداری، شاگردپروری و طراحی نو بود. این انسان وارسته، قانع و عاشق اهل بیت (ع)، با گریه طفلی از خود بیخود می شد و در حد توان همیشه گره گشای مردم بود.  یادش همواره گرامی باد.