به منظور تکریم و الگوسازی از نخبگان، شخصیت‌های علمی و افراد صاحب نام و همچنین ایجاد روحیه تلاش و خودباوری در میان همگان، مجمع خیران نخبه پرور استان فارس همه ساله جوایزی را به نام افراد حقیقی و حقوقی خوش‌نام و دارای سابقه درخشان در زمینه‌های مختلف تعریف و اعلام می‌نماید. این جوایز، به صاحبان استعداد برتری که دارای فعالیت‌های خاص و اثرگذار در زمینه‌ جایزه تعریف شده باشند، اعطاء می‌گردد.

در این راستا، مجمع خیران نخبه پرور فارس اقدام به اعطای جایزه علمی پروفسور محمدهادی ایمانیه در حوزه سلامت جامعه نموده است و طی این فراخوان از واجدین شرایط برای ثبت نام در این جایزه علمی دعوت به‌عمل می‌آورد. این جایزه به دانش‌آموختگان ممتاز دوره MD/MPH از دانشگاه‌های استان فارس و یا متولدین استان فارس در دانشگاه‌های سراسر کشور که دارای حداقل شرایط زیر باشند، تعلق خواهد گرفت:

الف) کسب معدل حداقل 17 در دوره MPH

ب) انتشار حداقل یک مقاله مستخرج از پایان‌نامه MPH در ژورنال های معتبر بین المللی با ضریب تاثیر 5/1 یا بالاتر و همچنین دارای دستاوردی در راستای ارتقای سلامت مردم ایران

ج) کسب معدل کل پزشکی حداقل 17 تا زمان اعطای جایزه

داوطلبان واجد شرایط لازم است که ابتدا از طریق تارنمای  www.shiraz-feca.ir  ثبت نام نموده و مدارک و مستندات خود را حداکثر تا 29 اسفند ماه 1398 بارگذاری نمایند. سپس افرادی که شرایط اولیه و حداقل امتیاز لازم را دارا باشند وارد فرآیند داوری می‌شوند. در این مرحله، هیأت داوران مجمع خیران نخبه پرور فارس، مدارک و مستندات افراد را مورد ارزیابی دقیق قرار داده و فردی که حائز بیشترین امتیاز است را به عنوان برگزیده معرفی خواهد نمود.

برگزیدگان، علاوه بر دریافت لوح و گرفتن نشان طلایی برند علمی- معنوی منتخب برجسته کشوری، جایزه علمی مربوطه را نیز دریافت خواهند کرد.

ثبت نامبیوگرافی پروفسور محمدهادی ایمانیه

استاد تمام گروه کودکان، متخصص بیماری های کودکان، فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان، فلوشیپ پیوند کبد کودکان، رییس سابق دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از موسسین مجمع خیرین سلامت فارساز موسسین دوره MD/MPH  دانشگاه علوم پزشکی شیراز.

 

 

مقاله‌های چاپ شده در مجلات علمی بین المللی و علمی_پژوهشی و ارائه شده در کنفرانس‌های معتبر، طرح‌های پژوهشی، اختراعات، فعالیت‌های کارآفرینی، افتخارات علمی، سابقه کار(به ویژه در شرکت‌های دانش بنیان) و تدریس از جمله موارد دارای امتیاز برای تعیین نفر برگزیده است.