به منظور تکریم و الگوسازی از نخبگان، شخصیت‌های علمی و افراد صاحب نام و همچنین ایجاد روحیه تلاش و خودباوری در میان همگان، مجمع خیران نخبه پرور استان فارس همه ساله جوایزی را به نام افراد حقیقی و حقوقی خوش‌نام و دارای سابقه درخشان در زمینه‌های مختلف تعریف و اعلام می‌نماید. این جوایز، به صاحبان استعداد برتری که دارای فعالیت‌های خاص و اثرگذار در زمینه‌ جایزه تعریف شده باشند، اعطاء می‌گردد.

در این راستا، مجمع خیران نخبه پرور فارس اقدام به اعطای جایزه کارآفرینی پروفسور علی‌نقی مصلح شیرازی در زمینه طرح کسب و کار نموده است و طی این فراخوان از واجدین شرایط برای ثبت نام در این جایزه کارآفرینی دعوت به‌عمل می‌آورد. این جایزه به برترین طراح کسب و کار (BP) ساکن یا متولد و یا تحصیل کرده استان فارس که موجب خلق ثروت و اشتغال در پایداری کشور شود، تعلق خواهد گرفت. طرح کسب و کار ارائه شده باید دارای شرایط زیر باشد:

الف) براساس موازین علمی و عملی و مطابق ضوابط مجمع خیران نخبه‌پرور فارس به صورت مکتوب ارائه گردد.

ب) دارای نوآوری‌های برجسته در زمینه‌های ایده پردازی، فناوری و مدل کسب و کار باشد.

ج) جذاب و برانگیزاننده با دامنه کاربری مناسب بوده و از قابلیت اجرایی و تجاری شدن بالایی برخوردار باشد.

داوطلبان واجد شرایط لازم است که ابتدا از طریق تارنمای  www.shiraz-feca.ir  ثبت نام نموده و مدارک و مستندات خود را حداکثر تا 29 اسفند ماه 1398 بارگذاری نمایند. سپس افرادی که شرایط اولیه و حداقل امتیاز لازم را دارا باشند وارد فرآیند داوری می‌شوند. در این مرحله، هیأت داوران مجمع خیران نخبه پرور فارس، مدارک و مستندات افراد را مورد ارزیابی دقیق قرار داده و فردی که حائز بیشترین امتیاز است را به عنوان برگزیده معرفی خواهد نمود.

برگزیدگان، علاوه بر دریافت لوح و گرفتن نشان طلایی برند علمی- معنوی منتخب برجسته کشوری، جایزه کارآفرینی مربوطه را نیز دریافت خواهند کرد.

ثبت نامبیوگرافی پروفسور علی‌نقی مصلح شیرازی

استاد پیشکسوت دانشگاه شیراز در کارآفرینی، از بنیانگذاران و عضو همه ساله کمیته داوران جشنواره ملی کار آفرینی و فن افرینی شیخ بهایی، اولین رییس مرکز کارآفرینی دانشگاه شیراز ، استاد نمونه آموزشی(دو نوبت) استاد نمونه پژوهشی(دونوبت) و استاد نمونه پژوهش خارجی(یک نوبت) برگزار کننده کارگاه های آموزش کار آفرینی ، ایده پردازی ، و طراحی کسب و کار برای اساتید و دانشجویان بسیاری از دانشگاه های کشور، مورد تقدیر و سپاس قرار گرفته توسط وزرای آموزش و پرورش و آموزش عالی، استانداران و روسای دانشگاه ها(24 مورد) و دارای تالیفات وتحقیقات گسترده در زمینه کار آفرینی و زیر شاخه های آن از جمله تالیف کتاب کاری طراحی کسب و کار صنعتی ...

 

 

مقاله‌های چاپ شده در مجلات علمی بین المللی و علمی_پژوهشی و ارائه شده در کنفرانس‌های معتبر، طرح‌های پژوهشی، اختراعات، فعالیت‌های کارآفرینی، افتخارات علمی، سابقه کار(به ویژه در شرکت‌های دانش بنیان) و تدریس از جمله موارد دارای امتیاز برای تعیین نفر برگزیده است.