جایزه علمی پروفسور داریوش مولا

پروفسور مولا

فراخوان اولین جایزه علمی پروفسور داریوش مولا

به منظور تکریم و الگوسازی از نخبگان، شخصیت‌های علمی و افراد صاحب نام و همچنین ایجاد روحیه تلاش و خودباوری در میان همگان، مجمع خیران نخبه پرور استان فارس همه ساله جوایزی را به نام افراد حقیقی و حقوقی خوش‌نام و دارای سابقه درخشان در زمینه‌های مختلف تعریف و اعلام می‌نماید. این جوایز، به صاحبان استعداد برتری که دارای فعالیت‌های خاص و اثرگذار در زمینه‌ جایزه تعریف شده باشند، اعطاء می‌گردد.

در این راستا، مجمع خیران نخبه پرور فارس اقدام به اعطای جایزه علمی پروفسور داریوش مولا در زمینه  مهندسی شیمی نموده است و طی این فراخوان از واجدین شرایط برای ثبت نام در این جایزه علمی دعوت به‌عمل می‌آورد. این جایزه به کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی مستعد یا دانش‌آموختگان رشته‌ی مهندسی شیمی که حداکثر ۳ سال از زمان فراغت از تحصیل آنها گذشته باشد و صاحب ایده‌های نوآورانه و اجرا شده یا دارای پژوهش‌های کاربردی ارزشمند در زمینه محیط زیست بوده٬ اهدا خواهد شد.

داوطلبان واجد شرایط لازم است که ابتدا از طریق تارنمای  www.sb.shiraz-feca.ir  ثبت نام نموده و مدارک و مستندات خود را حداکثر تا ۳۱ تیر ماه ۱۴۰۱ بارگذاری نمایند. سپس افرادی که شرایط اولیه و حداقل امتیاز لازم را دارا باشند وارد فرآیند داوری می‌شوند. در این مرحله، هیات داوران مجمع خیران نخبه پرور فارس، مدارک و مستندات افراد را مورد ارزیابی دقیق قرار داده و فردی که حائز بیشترین امتیاز است را به عنوان برگزیده معرفی خواهد نمود.

برگزیدگان، علاوه بر دریافت لوح و گرفتن نشان طلایی برند علمی- معنوی منتخب برجسته کشوری، جایزه علمی مربوطه را نیز دریافت خواهند کرد.

مقاله‌های چاپ شده در مجلات علمی بین المللی و علمی_پژوهشی و ارائه شده در کنفرانس‌های معتبر، طرح‌های پژوهشی، اختراعات، فعالیت‌های کارآفرینی، افتخارات علمی، سابقه کار(به ویژه در شرکت‌های دانش بنیان) و تدریس از جمله موارد دارای امتیاز برای تعیین نفر برگزیده است.

متقاضیان می توانند حداکثر تا تاریخ ۳۱ تیر ماه ۱۴۰۱ از طریق لینک زیر نسبت به ثبت اطلاعات مورد نیاز برای شرکت در این فراخوان اقدام نمایند.

بیوگرافی پروفسور داریوش مولا

• استاد دانشگاه شیراز از سال۱۳۶۲
• جزء ۲ در صد دانشمندان برتر جهان
• استاد برجسته مهندسی شیمی کشور در سال ۱۳۹۸ از سوی فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران
• حدود ۲۷۰ مقاله در مجلات معتبر ملی و بین‌المللی و کنفرانس‌های معتبر داخل و خارج از کشور
• تالیف و ترجمه ۳ کتاب تخصصی
• ۳۵ قرارداد پژوهشی با صنایع دولتی و خصوصی و ثبت ۶ اختراع علمی
• موسس و مدیر مرکز تحقیقات محیط زیست در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

دکتر مولا
توسط
تومان