به گزارش روابط عمومی مجمع خیران نخبه پررو فارس، این مجمع به عنوان تنها سرمایه گذار فرشته از جنوب کشور، در "رویداد جذب سرمایه" با هدف حمایت از کسب و کارهای نوپا در جنوب کشور (استارتاپ ها، شرکت های دانش بنیان) حضور خواهد داشت.
این رویداد 15 و 16 مهرماه در شیراز برگزار خواهد شد و شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های استان های فارس، یزد، کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد برای حضور در این رویداد و جذب سرمایه تا 20 شهریور ماه فرصت خواهند داشت برای ثبت نام به آدرس زیر مراجعه نمایند.
https://qstartups.ir/100startups/

خيران گرامی نیز برای مشارکت در برنامه به عنوان سرمایه گذار فرشته، می توانند به شماره 09397776569 تماس حاصل نمایند.

 

 

سرمایه‏ گذار نیک‌اندیش/فرشته کیست؟
این واژه به عنوان معادلی برای اصطلاح Angel Investor و یا Business Angel بکار می‌رود. سرمایه‌گذاران نیک‌اندیش/فرشتگان سرمایه‏ گذار ، کارآفرینان یا مدیران اجرایی با توان مناسب سرمایه‌گذاری هستند که بطور معمول روی کسب و کارهای کارآفرینان در مراحل اولیه سرمایه‌ گذاری می‌کنند. این گروه از سرمایه‌گذاران، علاوه بر تمایل برای سرمایه‌گذاری در کسب و کارهای نوپا و تازه تاسیس، با ارائه مشاوره و کمک به کارآفرینان در مقام راهنما نیز ایفای نقش می‌کنند. سرمایه گذاران نیک‌اندیش/ فرشته، نسبت به سایر گزینه‌های تامین سرمایه (بانک‌ها و شرکت‌ های سرمایه گذاری مخاطره‌پذیر) سرمایه گذاری‌های کمتر اما با ریسک بالاتر را تقبل می‌کنند و در مراحل زودتری از کسب و کار، سرمایه‌گذاری را می‌پذیرند.