اطلاعیه برگزاری جشنواره ملی تجارب برتر شهاب

 

 

شناسایی و هدایت استعداد های برتر (شهاب) که رسالت انجام سند های چشم انداز 1404 در بخش های نظام تعلیم و تربیت رسمی، مدرسه در افق چشم اندازهای بخش های متعددی از«نقشه جامع علمی کشور» و « سند تحول بنیادین آموزش و پرورش» را برعهده دارد، نهالی ست که تازه سر برآورده و در دل خود چالش هایی دارد. اما این عالمان توانمند، آموزگاران مبتکر و فعالان خردمند هستند که باید دست در دست هم دهند و با انتقال تجربیات و به اشتراک گذاری و حتی رقابت فعالیت ها، راهکارهای پشت سر گذاشتن چالش های پیش روی را به ارمغان آورند. 

از آنجا که شناسایی اولین و مهمترین اصل در اجرای بهتر برنامه ملی شهاب است، در راستای شناسایی بهتر استعداد دانش آموزان قصد برآن است، با برگزاری «اولین همایش تجارب برتر و چالش های برنامه ملی شهاب» آموزگاران و مجریان این برنامه را در شناسایی بهتر استعداد ها یاری نماییم.

در همین راستا اداره کل آموزش و پرورش استان فارس با همکاری بنیاد نخبگان استان فارس و مجمع خیران نخبه پرور فارس  افتخار  دارند با بهره گیری ازتوانمندی های استانی به برگزاری همایشی ملی به صورت مجازی در بعد شناسایی شهاب که محیطی ست برای بیان تجربیات موفق اجرا شده درزمینه محور های ذکر شده در پوسترو فراخوان جشنواره ای  که  هدف اصلی این جشنواره تعامل و ارتباط بین مجریان برنامه  ونیز جمع آوری و تدوین تجربیات علمی برتر خصوصا در زمینه شناسایی استعداد ها است، اقدام نمایند.

 لذا از آموزگاران و مجریان و صاحب نظران در برنامه ملی شهاب دعوت می گردد تا تجربیات خود را به صورت آثار مکتوب، فیلم و ... تا تاریخ 1399/06/05 از طریق مراجعه به سایت زیر ارسال نمایند.

 

شایان ذکر است که به  صاحبان آثار برگزیده از طرف برگزارکنندگان جایزه و تقدیر نامه اهدا خواهد شد.  

 

آدرس دبیرخانه: اداره آموزش و پرورش استان فارس، اداره سمپاد، جشنواره تجارب برتر شهاب

تلفن:     07132353925                               

آدرس سایت: http://eform.farsedu.ir/collect/form/fillit/4795

ایمیل:     این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید