به اطلاع اساتید، هنرجویان، علاقه مندان حوزه فرش و صنایع دستی می رساند که برای شرکت در جایزه کارآفرینی و بورس تحصیلی استاد غلامرضا ذوالانواری که به همت مجمع خیران نخبه پرور فارس و با همکاری شرکت فرش ذوالانواری برگزار میگردد، فقط تا پایان اسفند ماه فرصت باقیست.

لذا از خواهشمند است برای ثبت نام و کسب اطلاع بیشتر به سایت مجمع خیران نخبه پرور فارس به نشانی www.shiraz-feca.ir مراجعه نموده و هر چه سریع تر نسبت به ثبت نام و تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایند.

این جایزه در سال 1398 به نو ارزش آفرین و کارآفرین برگزیده در زمینه فرش و صنایع دستی که بر مبنای مستندات و تشخیص هیأت داوران مجمع خیران نخبه پرور فارس حائز بیشترین امتیاز هستند، اعطا می گردد. بدین منظور پس از وصول مستندات لازم از طریق سامانه بر اساس جدول موجود در سایت که توسط هیات داوران جایزه تعریف شده، فرد یا افرادی که شرایط اولیه و حداقل امتیاز لازم را دارا باشند در مرحله اول برگزیده می شوند. آنگاه هیأت داوران منتخبین مذکور را مورد ارزیابی دقیق قرار داده و فرد برگزیده معرفی خواهد شد.

در صورت احراز کلیه شرایط به نفر اول هر یک از بخشهای فرش و صنایع دستی، 1- نشان برند علمی-معنوی منتخب برجسته کشوری، 2- لوح و دیپلم افتخار، 3- یک سکه تمام بهار آزادی اهدا خواهد شد.

گفتنیست به منظور تکریم و الگوسازی از نخبگان، شخصیت­های علمی و افراد صاحب نام و هم­چنین ایجاد روحیه تلاش و خودباوری در میان همگان، مجمع خیران نخبه پرور استان فارس همه ساله جوایز و بورس تحصیلی را به­نام افراد حقیقی و حقوقی خوش نام و دارای سابقه درخشان در زمینه های مختلف تعریف، اعلام و متناسب با رشته تخصصی آن­ها به مشمولینی که دارای فعالیت های خاص و اثرگذار باشند، اعطاء می نماید. در این راستا مجمع خیران نخبه پرور فارس با همکاری شرکت فرش ذوالانواری اقدام به اعطای جایزه کارآفرینی و بورس تحصیلی استاد غلامرضا ذوالانواری، به پاس خدمات استاد ذوالانواری پدر گبه جهان، نموده است.