به منظور تکریم و الگوسازی از نخبگان، شخصیت­های علمی و افراد صاحب نام و هم­چنین ایجاد روحیه تلاش و خودباوری در میان اساتید، دانشجویان و پژوهشگران، مجمع خیران نخبه پرور فارس جوایزی را به­نام افراد حقیقی و حقوقی خوش نام و دارای سابقه درخشان در زمینه های علمی (اعم از حوزوی و دانشگاهی)، فرهنگی و اجتماعی تعریف، اعلام و متناسب با رشته تخصصی افراد، به متولدین استان فارس و یا دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه های استان فارس که در یک کارگروه تخصصی واجد شرایط این جوایز شناخته شوند اعطا می نماید.

بدین وسیله مجمع خیران نخبه پرور فارس طی این فراخوان، از دانشجویان مقطع دکتری رشته ی شیمی آلی دانشگاه های استان فارس و یا متولدین استان فارس که مشغول به تحصیل در دیگر دانشگاه های کشور هستند، برای شرکت در فراخوان علمی دومین جایزه پروفسور سید حبیب فیروزآبادی دعوت می نماید.

دستور العمل اعطای جایزه:

این جایزه هر ساله به برترین دانشجوی دکتری شیمی آلی متقاضی که پس از بررسی توسط کارگروه مربوطه از مجمع خیران نخبه پرور فارس حایز بیشترین امتیاز از نظر فعالیت های علمی و آموزشی شده اند، اعطا می گردد.

بر اساس دستور العمل مربوط به این جایزه:

دانشجویان برنده، علاوه بر دریافت لوح و گرفتن نشان طلایی برند علمی- معنوی منتخب برجسته کشوری از دستان پروفسور فیروزآبادی، جایزه علمی مربوطه را نیز دریافت خواهند کرد.

یادآور می گردد براساس جداول امتیازدهی که توسط کارگروه علمی جایزه تعیین شده است، فرد یا افرادی که شرایط اولیه و حداقل امتیاز لازم را دارا باشند، توسط کارگروه علمی مورد ارزیابی دقیق قرار گرفته و فرد برگزیده معرفی خواهد شد.

متقاضیان می توانند حداکثر تا تاریخ 20 خرداد 1398 از طریق لینک زیر نسبت به ثبت اطلاعات مورد نیاز برای شرکت در این فراخوان اقدام نمایند.ثبت نام

 

بیوگرافی پروفسور سید حبیب فیروزآبادی

پروفسور سید حبیب‌ فیروزآبادی تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در تهران گذراند و لیسانس و فوق لیسانس را از دانشگاه شیراز دریافت کرد و دکترای شیمی را در پنسیلوانیا آمریکا اخذ نمودند

دکتر فیروزآبادی استاد و محقق برجسته دانشگاه شیراز، محقق و شیمیدان برجسته کشوری منتخب انجمن شیمی ایران، برنده جایزه اول خوارزمی، جایزه افضلی پور، برنده جایزه سازمان کنفرانس اسلامی (Comstech)، از بنیان‌گذاران دانشگاه کرمان، دانشمند بین‌المللی ایران(ISI)، عضو دایم فرهنگستان علوم کشورهای در حال توسعه (TWAS)، بنیانگذار اولین انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شیراز، چهار دوره ریاست انجمن شیمی ایران، سردبیر مجله معتبر بین‌المللی انجمن شیمی ایران (بیش از هفت سال)، انتشار صدها مقاله در مجلات و مجموعه کتاب‌های بین‌المللی را در کارنامه خود دارد. دکتر حبیب فیروزآبادی در فهرست ۱۰۰ دانشمند برتر دنیا قرار دارد.