جایزه کارآفرینی پروفسور علی‌نقی مصلح شیرازی

فراخوان سومین جایزه کارآفرینی پروفسور علی‌نقی مصلح شیرازی

به منظور تکریم و الگوسازی از نخبگان، شخصیت‌های علمی و افراد صاحب نام و همچنین ایجاد روحیه تلاش و خودباوری در میان همگان، مجمع خیران نخبه پرور استان فارس همه ساله جوایزی را به نام افراد حقیقی و حقوقی خوش‌نام و دارای سابقه درخشان در زمینه‌های مختلف تعریف و اعلام می‌نماید. این جوایز، به صاحبان استعداد برتری که دارای فعالیت‌های خاص و اثرگذار در زمینه‌ جایزه تعریف شده باشند، اعطاء می‌گردد.

در این راستا، مجمع خیران نخبه پرور فارس اقدام به اعطای جایزه کارآفرینی پروفسور علی‌نقی مصلح شیرازی در زمینه طرح کسب و کار نموده است و طی این فراخوان از واجدین شرایط برای ثبت نام در این جایزه کارآفرینی دعوت به‌عمل می‌آورد. این جایزه به برترین طراح کسب و کار (BP) که موجب خلق ثروت و اشتغال در پایداری کشور شود، تعلق خواهد گرفت. طرح کسب و کار ارائه شده باید دارای شرایط زیر باشد:

الف) براساس موازین علمی و عملی و مطابق ضوابط مجمع خیران نخبه‌پرور فارس به صورت مکتوب ارائه گردد.

ب) دارای نوآوری‌های برجسته در زمینه‌های ایده پردازی، فناوری و مدل کسب و کار باشد.

ج) جذاب و برانگیزاننده با دامنه کاربری مناسب بوده و از قابلیت اجرایی و تجاری شدن بالایی برخوردار باشد.

داوطلبان واجد شرایط لازم است که ابتدا از طریق تارنمای  www.shiraz-feca.ir  ثبت نام نموده و مدارک و مستندات خود را حداکثر تا ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۱ بارگذاری نمایند. سپس افرادی که شرایط اولیه و حداقل امتیاز لازم را دارا باشند وارد فرآیند داوری می‌شوند. در این مرحله، هیأت داوران مجمع خیران نخبه پرور فارس، مدارک و مستندات افراد را مورد ارزیابی دقیق قرار داده و فردی که حائز بیشترین امتیاز است را به عنوان برگزیده معرفی خواهد نمود.

برگزیدگان، علاوه بر دریافت لوح و گرفتن نشان برند علمی- معنوی منتخب برجسته کشوری، جایزه کارآفرینی مربوطه را نیز دریافت خواهند کرد.

متقاضیان می توانند حداکثر تا تاریخ ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۱ از طریق لینک زیر نسبت به ثبت اطلاعات مورد نیاز برای شرکت در این فراخوان اقدام نمایند.

توجه: لطفا پس از ثبت نام از طریق لینک بالا و ارسال رزومه، مدارک و سوابق علمی و پژوهشی خود در سامانه، طرح کسب و کار موردنظرتان جهت شرکت در این جایزه را در فایل زیر وارد نموده، سپس آن را در قسمت "سایر" سامانه بارگذاری نمایید. در صورت وجود، سوابقی از طرح های کسب و کار پیشین خود و سطح پیشرفت آنها را در قسمت "سایر" سامانه بارگذاری نمایید.

بیوگرافی پروفسور علی‌نقی مصلح شیرازی

استاد پیشکسوت دانشگاه شیراز در کارآفرینی، از بنیان گذاران و عضو همه ساله کمیته داوران جشنواره ملی کار آفرینی و فن افرینی شیخ بهایی، اولین رییس مرکز کارآفرینی دانشگاه شیراز ، استاد نمونه آموزشی(دو نوبت) استاد نمونه پژوهشی(دونوبت) و استاد نمونه پژوهش خارجی(یک نوبت) برگزار کننده کارگاه های آموزش کار آفرینی ، ایده پردازی ، و طراحی کسب و کار برای اساتید و دانشجویان بسیاری از دانشگاه های کشور، مورد تقدیر و سپاس قرار گرفته توسط وزرای آموزش و پرورش و آموزش عالی، استانداران و روسای دانشگاه ها(۲۴ مورد) و دارای تالیفات وتحقیقات گسترده در زمینه کار آفرینی و زیر شاخه های آن از جمله تالیف کتاب کاری طراحی کسب و کار صنعتی … 

توسط
تومان