جوایز مرحوم حاج محمد ممتحن در زمینه طراحی و دوخت لباس

به منظور تکریم و الگوسازی از نخبگان، شخصیت­های علمی و افراد صاحب نام و ایجاد روحیه تلاش و خودباوری در میان همگان، مجمع خیران نخبه پرور فارس همه­ ساله جوایزی را به ­نام افراد حقیقی و حقوقی خوش نام اعلام می نماید. این جوایز به صاحبان استعداد برتر دارای فعالیت‌های خاص و اثرگذار اعطا می‌گردد.

زنده یاد استاد حاج محمد ممتحن (۱۳۰۲-۱۳۸۷) از پیشکسوتان صنعت دوزندگی با بیش از ۷۰ سال فعالیت، از پنج سالگی شروع به کار کرد. تحت نظر مرحوم استاد اتحاد، دوزندگی را به کمال فرا گرفت و در سال ۱۳۳۸ مغازه خود را در خیابان لطفعلی خان زند شیراز برپا نمود. خصلت بزرگ وی علاوه بر اخلاص و مشتری‌مداری، شاگردپروری بود. یادش همواره گرامی باد.

شرایط متقاضیان جایزه طراحی و دوخت لباس ویژه بانوان:
۱- دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مراکز آموزش عالی در مقاطع کاردانی و کارشناسی از نیمسال سوم به بالا در رشته طراحی و دوخت لباس و سایر رشته‌های پوشاک (غیر از کیف و کفش) ۲- دارای کار برجسته در زمینه طراحی و دوخت لباس(تایید شده توسط اساتید دانشگاه) بوده و ۳- دارا بودن حداقل یکی از شرایط زیر: *معدل دروس تخصصی ۱۸ به بالا یا *جزء ۱۵ نفر برتر آزمون سراسری کشور
شرایط متقاضیان جایزه طراحی و دوخت کت و شلوار ویژه آقایان:
۱- حداکثر سن ۳۵ سال ۲- داشتن مدرک معتبر پایان دوره آموزشی از موسسه مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای یا مراکز دانشگاهی ۳- از تاریخ اخذ مدرک بیش از ۵ سال نگذشته باشد.

تبصره ۱: شرکت کنندگان می‌توانند به صورت فردی(با نمونه کار فردی) یا گروهی (با نمونه کار گروهی) ثبت نام نمایند.
تبصره ۲: هر فرد یا گروه متقاضی می تواند حداکثر سه نمونه کار تایید شده (توسط اساتید دانشگاه برای جایزه طراحی و دوخت لباس ویژه بانوان و توسط سازمان فنی و حرفه‌ای برای جایزه طراحی و دوخت کت و شلوار ویژه آقایان) را جهت شرکت در جایزه معرفی کند.
تبصره ۳: نمونه کارهایی که دارای قدرت کارآفرینی ارایه در بازار باشند دارای اولویت هستند.

از متقاضیان کسب این جوایز که دارای شرایط فوق می‌باشند صمیمانه دعوت به عمل می آید تا در سامانه http://sb.shiraz-feca.ir/ تا تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ ثبت نام نموده و مدارک و مستندات خود را بارگذاری نمایند.

توجه:

  • بعد از ثبت نام اولیه نام کاربری و رمز عبور شما به ایمیلی که اعلام نموده اید ارسال خواهد شد.

  • پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور وارد سامانه شده و نسبت به بارگذاری مدارک خواسته شده و مربوط اقدام نمایید.

  • تا زمان پایان بارگذاری کامل اطلاعات، به هیچ وجه دکمه “تایید نهایی و ارسال به داوران” را کلیلک نکنید. زیرا پس از آن امکان ویرایش اطلاعات را ندارید.

  • چنانچه مدارکی دارید که بعدا می خواهید بارگذاری کنید، از سامانه خارج شوید و دوباره که وارد سامانه شدید از دکمه ویرایش اطلاعات استفاده نمایید.

  • حتما پس از بارگذاری هر مدرک نسبت به بارگذاری صحیح آن اطمینان حاصل نمایید.

  • بعد از ارزیابی اولیه، به منتخبان جهت ارائه حضوری یا مجازی آثار خود به داوران، اطلاع رسانی خواهد شد.

  • حداقل مدارکی که بایستی بارگذاری کنید عبارتند از: مشخصات فردی، مدارک تحصیلی، لیست نمرات، نمونه کار، گواهی تاییدیه نمونه کار از یکی از اساتید خود و چنانچه از نفرات برتر آزمون ورودی بوده اید مدرک مربوطه را بار گذاری نمایید. (نمونه کار خود را لطفا حتما در قسمت سایر بارگذاری کنید.)

  • تمامی مدارک بایستی با کیفیت مناسب بارگذاری شود و مسئولیت بارگذاری نامناسب به عهده متقاضی می باشد.

توسط
تومان