جایزه علمی و بورس تحصیلی پروفسور فریدون مهبودی

جایزه علمی و بورس تحصیلی پروفسور فریدون مهبودی

فراخوان سومین جایزه علمی و بورس تحصیلی پروفسور فریدون مهبودی

به منظور تکریم و الگوسازی از نخبگان، شخصیت‌های علمی و افراد صاحب نام و همچنین ایجاد روحیه تلاش و خودباوری در میان همگان، مجمع خیران نخبه پرور استان فارس همه ساله جوایزی را به نام افراد حقیقی و حقوقی خوش‌نام و دارای سابقه درخشان در زمینه‌های مختلف تعریف و اعلام می‌نماید. این جوایز، به صاحبان استعداد برتری که دارای فعالیت‌های خاص و اثرگذار در زمینه‌ جایزه تعریف شده باشند، اعطاء می‌گردد.

در این راستا، مجمع خیران نخبه پرور فارس اقدام به اعطای جایزه علمی و بورس تحصیلی پروفسور فریدون مهبودی در زمینه بیوتکنولوژی دارویی نموده است و طی این فراخوان از واجدین شرایط برای ثبت نام در این جایزه علمی دعوت به‌عمل می‌آورد. این جایزه به دانشجویان برگزیده دکترای بیوتکنولوژی دارویی، بیوتکنولوژی پزشکی و دکترای سایر رشته ها یا فارغ التحصیلان ۳ سال اخیر دانشگاه های داخل و یا خارج از کشور که در زمینه تولید داروهای بیوتکنولوژی فعالیت قابل توجهی داشته اند، تعلق خواهد گرفت.

داوطلبان واجد شرایط لازم است که ابتدا از طریق تارنمای  www.shiraz-feca.ir  ثبت نام نموده و مدارک و مستندات خود را حداکثر تا ۳۱ خرداد  ماه ۱۴۰۲ بارگذاری نمایند. سپس افرادی که شرایط اولیه و حداقل امتیاز لازم را دارا باشند وارد فرآیند داوری می‌شوند. در این مرحله، هیأت داوران مجمع خیران نخبه پرور فارس، مدارک و مستندات افراد را مورد ارزیابی دقیق قرار داده و فردی که حائز بیشترین امتیاز است را به عنوان برگزیده معرفی خواهد نمود.

برگزیدگان، علاوه بر دریافت لوح و گرفتن نشان طلایی برند علمی- معنوی منتخب برجسته کشوری، جایزه علمی مربوطه را نیز دریافت خواهند کرد.

متقاضیان می توانند حداکثر تا تاریخ ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۲ از طریق لینک زیر نسبت به ثبت اطلاعات مورد نیاز برای شرکت در این فراخوان اقدام نمایند.

بیوگرافی پروفسور فریدون مهبودی

فارغ التحصیل دکترای تخصصی ایمونولوژی، دانشگاه نیوجرسی امریکا- ۱۳۷۲، استاد مرکز تحقیقات بیوتکنولوژی انستیتو پاستور ایران، رئیس شبکه بیوتکنولوژی پزشکی کشور، دبیر و عضو بورد بیوتکنولوژی و پزشکی مولکولی وزارت بهداشت(۳ دوره)، عضو شبکه منطقه ای ژنتیک و بیوتکنولوژی، نویســنده ۳ کتاب در حوزه سیاستگذاری بیوتکنولوژی، موســس شـرکت تحقیقاتی و تولیدی سیناژن و گروه دارویی سیناژن (متشکل از ۸ شرکت تخصصی)با بیش از ۴۰۰۰ نیروی انسانی شاغل، پایه گذار بیش از ۳۰ شرکت بیوتکنولوژی در ایران، موسس شتاب دهنده پرسیس ژن (اولین شتابدهنده حوزه بیوتکنولوژی کشور)، موسس شتاب دهنده سلامت الکترونیک کارا (eHealth)

پروفسور فریدون مهبودی​
توسط
تومان